Po: 8:00 - 15:00

Út -St: 8:00 - 18:00

Čt - Pá: dle objednání

+420 608 770 780

​ordinace@fyzioterapie-teplice.cz

Nejsme smluvními partnery zdravotních pojišťoven

Nabídka služeb

Zpět na výpis služeb

Masáže

Klasická masáž (částečná/celotělová)

Klasická masáž odstraňuje svalovou ztuhlost, únavu (fyzickou i psychickou) a z ní pramenící bolestivost. Zlepšuje prokrvení masírovaných tkání a pomáhá tak návratu žilní krve a lymfy z periferie.

Klasická masáž využívá zejména krouživých pohybů, kterými masér postupně rozvolňuje jednotlivé svaly. Nejčastěji se masírují záda a šíje, ale samozřejmě není problém zacílit masáž na dolní nebo horní končetiny, popř. břicho, hrudník.

Sportovní masáž

Sportovní masáž se sledem svých hmatů cíleně věnuje připravě sportovce na výkon nebou slouží k regeneraci po již podaném sportovním výkonu.

Thajská masáž

Thajská masáž (Nuat Borán ) je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Termín, popisující umění thajské masáže obraznou formou, je „jógová masáž“.

Účinky thajských masáží

Thajské masáže mají díky působení na tělo i mysl celou řadu blahodárných účinků. Mezi nejvýznamnější účinky thajské masáže patří napravení toku životní energie,zlepšení lymfatického oběhu a krevního oběhu, celková regenerace a organismu, zvýšení hybnosti, uvolnění stresu,relaxace a posílení nervového a imunitního systému. Velmi účinné jsou thajské masáže jako prevence a doplňková léčba při bolestech zad, hlavy (migréna) a kloubů. Provádí se na futonu v pohodlném oblečení.

Objednejte se na terapii

+420 608 770 780

ordinace@fyzioterapie-teplice.cz

© 2018 Fyzioterapie Teplice

Vytvořila společnost Pro-idea.cz